Aanmelden voor het Register van Adhesie

Het Register van Adhesie is het register waarin bureaus, organisaties en instellingen staan ingeschreven.

De inschrijving van een organisatie garandeert dat deze organisatie zich aan de kwaliteitsstandaard houdt en dat zij handelt volgens het klachtrechtreglement van het Register.

De voorwaarden voor de inschrijving van een organisatie in het Register van Adhesie zijn:

  • Bij de organisatie werkt minimaal één adviseur die in het Register ingeschreven is;
  • De organisatie bevordert de inschrijving van alle in zijn dienst werkzame adviseurs.

De organisatie kan zich aanmelden voor het Register van Adhesie door dit formulier in te vullen. Het formulier moet ondertekend worden door de directeur-eigenaar en door minimaal één bij de organisatie ingeschreven adviseur.

Bij een eenmanszaak voldoet de ondertekening van de directeur-eigenaar mits hij/zij zelf ook als persoon is ingeschreven in het Register.

Wanneer het bestuur van het Register BKA de inschrijving bevestigt, volgt vermelding op de website bij nieuw in te schrijven bureaus. Wanneer er geen bezwaren worden aangetekend, wordt de organisatie na vier tot zes weken definitief in het Register van Adhesie ingeschreven en zal de naam van de organisatie op de website worden toegevoegd aan de provincie waarin de organisatie gevestigd is.

De organisatie is verplicht aan het Register BKA te melden wanneer er bij de organisatie geen ingeschreven adviseurs meer werkzaam zijn.

Financiën

De organisatie betaalt de inschrijvingsbijdrage bij aanmelding. Deze inschrijving is geldig gedurende het kalenderjaar van inschrijving. Het ingeschreven bureau betaalt een bijdrage voor de jaarlijkse verlenging en de vermelding op de website. De inschrijving is geldig voor één vermelding op de website. Bij meerdere vestigingen geldt ook voor elke extra vestiging de jaarlijkse bijdrage.

Een extra vermelding van dezelfde vestiging (bijvoorbeeld in een andere regio) kost 50% van de jaarlijkse bijdrage.

Bij niet-tijdige betaling wordt de organisatie van de website gehaald, totdat de organisatie aan zijn betalingsverplichting heeft voldaan.

Wanneer door het werknemersverloop geen ingeschreven adviseurs meer werkzaam zijn bij de organisatie, dan dient de organisatie dit aan de Stichting Register BKA te melden.